Mediacja

Prowadzę mediacje w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych.

Mediacja to sposób na rozwiązanie problemów stron będących w konflikcie bez konieczności występowania na drogę sądową, przy pomocy bezstronnej osoby trzeciej - mediatora.  

Zadaniem mediatora jest pomoc we wzajemnej  komunikacji stron tak, by nie eskalować konfliktu i dojść do akceptowanego przez obie strony konsensusu.

Do mediacji  może dojść  zanim sprawa trafi do Sądu ale możesz  zostać skierowany do mediacji przez Sąd w toku już toczącej się sprawy.

Mediacja może zacząć się  na Twój wniosek, to Ty możesz ją zapoczątkować.  Jest tańsza, szybsza i mniej stresująca niż proces sądowy.  

Jako mediator prowadzę mediacje sądowe i pozasądowe.

Skontaktuj się, by dowiedzieć się czy mediacja może mieć także zastosowanie w Twojej sprawie. To nic nie kosztuje.

Jesteśmy do dyspozycji również on-line
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zgody jest Kancelaria Zuzanna Gadzinowska-Hypki. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w zakresie opisanym powyżej, na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Polityka prywatności.

Kancelaria Adwokacka Gadzinowska | Aleje 1 Maja 8/18 | 62-510 Konin | woj. wielkopolskie

2022 © Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki | Wszelkie prawa zastrzeżone | created by Activate

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close