O mnie

Ukończyłam Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, następnie odbyłam 3-letnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.


Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów wykonujących zawód przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, za numerem wpisu 1417.


Jako zaangażowany prawnik procesowy pracuję od 2010 roku. Jestem wsparciem dla moich klientów, reprezentuje ich interesy w skomplikowanych dla nich sprawach, utrzymuje z nimi stały kontakt, informując o wszystkim co dzieje się w sprawie. Zapewniam dyskrecję i lojalność. Świadczę swoje usługi z zaangażowaniem.


Jestem również mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Koninie oraz mediatorem w Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Występując jako mediator jestem bezstronna i neutralna.
Prowadzę mediacje sądowe i pozasądowe które są alternatywą dla procesu sądowego, są szybsze, mniej stresujące i przynoszą obustronne korzyści.

Adwokat Zuzanna Gadzinowska-Hypki

Jesteśmy do dyspozycji również on-line
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zgody jest Kancelaria Zuzanna Gadzinowska-Hypki. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, w zakresie opisanym powyżej, na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Polityka prywatności.

Kancelaria Adwokacka Gadzinowska | Aleje 1 Maja 8/18 | 62-510 Konin | woj. wielkopolskie

2022 © Kancelaria Adwokacka Zuzanna Gadzinowska-Hypki | Wszelkie prawa zastrzeżone | created by Activate

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close